Strona główna » Medycyna estetyczna » Hifu ultraformer iii
Kreska

HIFU BEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY

Innowacyjny zabieg skoncentrowaną falą ultradźwiękową HIFU.

Energia fali ultradźwiękowej, wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania w temp. 60-70 °C, prowadząc do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych. W ten sposób organizm pobudzony jest do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry.

Hifu Ultraformer III

Pierwsze efekty zabiegowe obserwujemy po 2 tygodniach, jednak zdarza się, że klientki widzą je wcześniej. Kolejne etapy poprawy uwidoczniają się stopniowo od zakończenia procesu regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu (do 3 miesięcy). Rezultatem zabiegu jest lifting poprawiający napięcie twarzy oraz wygląd szyi. Efekt utrzymuje się aż 18 miesięcy.

Zabieg jest bezbolesny, a jego przebieg zależy od subiektywnych odczuć klientki; zazwyczaj jest to delikatne mrowienie w miejscu przyłożenia głowicy. Ilość przyłożen głowicy zależy od obszaru twarzy. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, ponieważ nie działamy na warstwie rogowej naskórka (po wykonaniu zabiegu klientka może wrócić do normalnej codziennej aktywności). Ewentualne zaczerwienienia pojawiające się na twarzy znikają już nawet w trakcie zabiegu. Zabiegi można powtarzać w odstępach minimum 3 miesięcy.

Kwiatek
Medycyna
estytyczna
medycyna estetyczna

mezoterapia

mezoterapia